Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Obilježavanje godišnjice i odavanje počasti Samiru Hasečiću Samirčetu

samirce godisnjicaČlanovi kluba i prijatelji na Centralnom spomen obilježju položili su cvijeće i učenjem fatihe dali svoj doprinos očuvanju od zaborava preminulog borca ARBiH Hasečić Samira- Samirčeta, po kome naš klub nosi ime. Naravno, ovaj značajni datum je odabran i za godišnjicu našeg kluba te je to bila prilika da se sumiraju rezultati dosad učinjenog i pokrenu aktivnosti za naredni period. MNK “Samirče” je učesnik Druge futsal lige FBiH u kojoj se takmiči od ove sezone te na završetku ove polusezone zauzima 2. mjesto na tabeli sa jasnom i realnom ambicijom da naredne sezone bude u Prvoj futsal ligi FBiH.

Hvala svima koji su našli vremena da odamo počast preminulom, a potom družeći se evociramo uspomene na bosanskog šehida i heroja Samira Hasečića Samirčeta.

Foto by Senad Goralija