Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Prodaja ulaznica od utorka, Rusi u Visoko dolaze u srijedu

Iako se na spomen rukometa svim ljubiteljima sporta u Visokom vjerovatno već diže kosa na glavi, ne smijemo zaboraviti da je naš grad u četvrtak domaćin jednoj velikoj svjetskoj rukometnoj velesili i reprezentaciji BiH, koja je doduše razočarala u ovim kvalifikacijama, ali je ipak naša i moramo je podržavati i kada ne bilježi dobre rezultate. Samo tri dana je ostalo do okršaja BiH – Rusija u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo i vrše se posljednje pripreme. Ono što smo uspjeli saznati je da prodaja ulaznica počinje u utorak i za sada je sigurno da ćete iste moći kupiti u KSC“Mladost“ i to u periodu od 10:00-14:00 sati, te od 17:00-19:00 sati, a cijena jedne ulaznice  je 7 KM. Moguće je da će se ulaznice prodavati na još nekim mjestima, ali za sada nema potvrde, s tim da će na dan utakmice sigurno biti postavljen i neki štand ili više njih u samom gradu. U utorak u Visoko stiže i ona čuvena podloga na kojoj se posljednjih godina igraju sve velike međunarodne utakmice, kako kvalifikacija, tako i na samim velikim takmičenjima i u Ligi prvaka i biće postavljena najdalje do srijede kada stižu i Rusi, koji će vjerovatno trenirati u „KSC“Mladost“ u srijedu u vrijeme utakmice, dakle u 17:00 sati. Taj trening bi čak mogao biti i zatvoren za javnost, dok vrlo vjerovatno naši reprezentativci neće trenirati u Visokom, nego u Sarajevu i u naš grad dolaze tek uoči utakmice koja se da podsjetimo igra u četvrtak sa početkom u 17:00 sati