Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

FOTO: “Nebeskoplava noć” 9. februara u Viziji

altI ove godine, kao i prethodne dvije, u organizaciji FK „Zanatlija” Visoko održat će se tradicionalna manifestacija, odnosno tradicionalni kulturno-zabavni program kojim Zanatlije obilježavaju početak nove kalendarske godine – Nebeskoplava noć. Ovogodišnja Nebeskoplava noć  bit će održana 9. februara u Poslovnom centru „Vizija” u Visokom, a početak je planiran za 19.00 sati. Tim povodom smo razgovarali i sa jednim od aktivnijih članova Uprave ovog kluba Emirom Bijedićem, koji je ujedno zadužen i za cjelokupnu organizaciju ovogodišnje manifestacije, te za zabavni program manifestacije: „Kao i prethodnih godina i ove godine u organizaciji našeg kluba pripremamo sada već tradicionalnu manifestaciju Nebeskoplavu noć, kulturno-zabavno veče koje je prilika da na jednom mjestu okupimo brojne ljude iz javnog, kulturnog, političkog i naravno sportskog života, kako Visokog tako i cijele regije. Ove godine naš klub obilježava i vrijedan jubilej, 40 godina od nastanka FK ‘Zanatlija’ tako da je meni, kao menadžeru i organizatoru ove manifestacije, pripala jedna velika čast, ali i odgovornost, a to je organizacija cjelokupne manifestacije, kao i proslava 40 godina od nastanka kluba. Ono što mogu obećati jeste odličan provod za sve goste kao i prethodne dvije godine, ali i veliki broj gostiju iz javnog života, te odličan muzički dio programa. Tu su naravno i mnogobrojna iznenađenja za sve posjetitelje o kojima još ne bih govorio, a goste će u muzičkom dijelu programa zabavljati sjajna muzičarka Verena Cerovina” – istakao je Emir Bijedić.alt

Ovom prilikom redakcija Visoko.co.ba igračima, navijačima, te Upravi FK „Zanatlija” čestita četrdeseti rođendan ovog sportskog kolektiva, a ovo je i prilika i poziv svima da svojim prisustvom uveličaju ovu manifestaciju, kao i rođendan FK „Zanatlija”.alt