Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Izabrani najbolji u sportu općine Visoko

Večeras je u prostorijama općinskog Sportskog saveza održan finalni sastanak žirija za izbor najboljih u sportu na našoj općini za 2011. godinu. Izborni žiri su sačinjavali novinari iz svih medija na našoj općini, ukupno njih pet, te dva predstavnika Sportskog saveza. Na sastanku koji je trajao skoro dva sata u razmatranje su uzeti svi pristigli prijedlozi klubova, a provjerena je i validnost postignutih rezultata nakon čega su odabrani najbolji u svim kategorijama. Inače, žiri je u skoro svim kategorijama bio jednoglasan i nagrade su sigurno otišle u prave ruke. Naravno, još uvijek vam nećemo otkriti imena nagrađenih, a ceremonija dodjele nagrada će biti održana najkasnije do 10. februara, kada ćete i saznati imena svih laureata.