Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

TV Furda – prva internet TV u Visokom

Skupina mladih i kreativnih entuzijasta iz Visokog objedinjena pod imenom “TV Furda” javnosti je putem Youtube kanala nedavno prezentirala nekoliko skečeva i time skrenula pažnju na svoj kreativni izričaj. To je bio povod da prvo saznamo ko se krije iza pseudonima, a nakon toga zatražimo i izjavu vezano za njihovu pojavu u javnosti tačno 15 godina nakon “Polusatnika” TV Visoko koji je tretirao slične teme.

“Naime, mi smo ekipa koja se bavi snimanjem humorističkih emisija. Naša ekipa snima za tzv. ‘TV Furda’ koja je slučajno došla nama na ideju. Od tada ‘TV Furda’ izbacuje snimke humorističkih epizoda u gradu Visokom. Do sada smo izbacili 5 emisija, imamo čak i humoristični materijal u vezi spalionice, taj snimak nismo još objavilii, čekamo pravi trenutak. Naša ekipa u početku se sastojala od nekolicine prijatelja, tj. mene (Mahir Hadzimehemdagic), Amir Hajdarević, Muhamed Efendira, Kenan Šehović i Ahmed Burić, a kasnije, tj. u ovoj zadnjoj epizodi u naš tim su se uključili Mustafa Jamaković i Ajdin Brkić”