Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Čestitka za 18. septembar – “Dan patriotizma”

U povodu 20. godišnjice patriota naše općine Udruženje boraca “Patriotska liga Visoko” Visoko svim patriotski opredjeljenim građanima svih mjesnih zajednica općine Visoko, svih nacionalnosti i vjeroispovijesti, a posebno članovima Udruženja “PL Visoko” (pripadnicima Patriotske lige, Zelenih beretki, rezervnog sastava policije i Teritorijalne odbrane) čestitamo 18. septembar “Dan patriotizma” ili “dan ljubavi prema svojoj domovini” sa željom da taj i ostale dane, mjesece i godine provedu u slobodi, miru, ljubavi, zdravlju, berićetu i rahatluku.
Istim povodom želimo od dragog Allaha/Boga da se sjetimo naših najmilijih, najdražih očeva, sinova, braće, muževa i prijatelja i rahmetli šehida, pokojnih boraca/branitelja 92/95. koji dadoše svoje živote za odbranu naše zemlje.
Ovim putem želimo da se prisjetimo svih naših umrlih članova pripadnika Patriotske lige, Zelenih beretki, rezervnog sastava policije i Teritorijalne odbrane te organizatora otpora naše općine rahmetli Kenana Jusufbašića, Abdulaha Hodžića, Asima ef. Aždahića, Salke Bećara, Osmana Saneta Halilovića te Seada Vampe Dedića.

El Fatiha,
neka im je vječno laka zemlja bosanska
te vječna slava i hvala!

UB Patriotska liga Visoko