Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Nove lopte, reflektori, klupe, dokaz da FK Zanatlije rade ozbiljno

Iako je prošle sedmice počeo proljetni dio prvenstva za FK Zanatlije u ovom klubu ne miruju, te su s početkom proljeća počeli i veliki radovi na stadionu i objektima oko stadiona, da bi se u sezonu ušlu na što bolji način, te da bi već u narednoj sezoni nogometaši Zanatlije krenuli u pohod na viši rang takmičenja. Danas su predstavnici kluba Mirza Laletović i Mirza Husić preuzeli i oficijelne lopte s kojima će Zanatlije igrati svoje zvanične utakmice na domaćem terenu. Radi se o kvalitetnim, originalnim NIKE loptama koje su poklon Zekerijaha Kove, vlasnika firme Kovo Commerce. “Ovim putem u svoje ime, a i u ime svih naših nogometaša želimo da se zahvalimo gospodinu Kovi na ovom jako vrijednom poklonu za naš klub. Nadamo se da će ove lopte donijeti i sportsku sreću našem klubu i da ćemo sa ovim loptama da izborimo i plasman u viši rang takmičenja” – izjavio je Mirza Laletović, menađer kluba. Osim ovog vrijednog poklona uveliko se radi i na uređenju prostorija kluba, ali i cijelog stadiona, popularne “Kantride”.

“Novi sponzor kluba, firma “Integral-elektro” d.o.o. Visoko uradit će i osvijetljenje dijela stadiona tj. dijela ispred svlačionica i prostorija kluba, gdje će u narednom periodu da bude otvorena i ljetna bašta, te igralište za djecu. Naravno želimo da se zahvalimo i ovoj uspješnoj firmi uz čiju pomoć ćemo dobiti i nove reflektore kojima ćemo osvijetliti sve prateće objekte oko našeg igrališta, te ćemo i na taj način pokazati da se u Zanatliji radi ozbiljno i da iz dana u dan stvaramo jedan ozbiljan klub” – riječi su Mirze Husića aktivnog igrača i člana Uprave FK Zanatlije.