Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Poveæan broj penzionera

 

U Visokom je održana Izvještajno-izborna sjednica Skupštine Udruženja penzionera opštine Visoko. Na njoj je podnesen izvještaj o radu u prošloj godini, kao i predstavljen plan i program za 2009. godinu, koji se neće mnogo razlikovati od prošlogodišnjeg.

“U prošloj godini smo izvršili sve ono što je i bilo zacrtano našim planom i programom, a čak smo u nekim segmentima uradili i mnogo više. Tu mislim na povećanje naših članova sa 4 500 na  5 130, a također smo po povećali i našu članarinu sa 2 na 3 KM, koja direktno utiče i na posmrtninu za naše članove. Za ovu godinu planiramo realizovati mnogo više posjeta mjestima u našoj zemlji, prije svega posjetu Potočarima i Srebrenici” – rekao je predsjednik Skupštine Udruženja Ahmed Semić.