Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Obavljen žrijeb, turnir počinje u srijedu

novogodisnji turnir 2014Jedanaesti po redu „Malonogometni novogodišnji turnir – Memorijal Midhat Ahić“ počinje u srijedu 24. decembra i trajat će, kao i svake godine, pet dana, a večeras su izvučene grupe za turnir, a samim tim i poznati parovi grupne faze turnira. Kao nosioci grupa izvučene su ekipe: BIOS, GALAKTIKOSI, ELLTEH CAFFE HARY i MALI RAJ. Nakon žrijebanja grupa, vidljivo je i da će ovogodišnji turnir ponovo okupiti najveća malonogometna imena BiH, koja će biti raspoređena u 4 grupe sa po 5 ekipa.

Evo i kompletnog rasporeda:

GRUPA „A“

  1. BIOS
  2. SUŠA COMMERCE
  3. SLOBODA VRATNICA
  4. QATARI
  5. FK GRAČANICA

 GRUPA „B“

  1. GALAKTIKOSI
  2. CAFFE GARDEN
  3. STARI GRAD SARAJEVO
  4. SARAJEVO OSIGURANJE GALAKTIKOSI
  5. ESTRADA I KENO

 GRUPA „C“

  1. ELLTEH CAFFE HARY
  2. EKOSIROVINA
  3. MESNICA MEŠA
  4. MNK SOFIĆ
  5. NK MOŠTRE

 GRUPA „D“

  1. MALI RAJ
  2. ZAMM m.c.
  3. TRIJUMF FRUTTI FUNGHI
  4. DIVET ILIJAŠ
  5. ŠF „NNO“

RASPORED UTAKMICA GRUPNE FAZE:

SRIJEDA: 24.decembar

                 15,30-16,00 SUŠA COMMERCE – FK GRAČANICA

                 16,00-16,30 CAFFE GARDEN – ESTRADA I KENO

                 16,30-17,00 MNK SOFIĆ – NK MOŠTRE

                 17:00-17:30 DIVET ILIJAŠ – ŠF „NNO“

                 17:30-18,00 SLOBODA VRATNICA – QATARI

                 18,00-18,30 STARI GRAD SARAJEVO – SARAJEVO OSIG. GALAKTIKOSI

                 18,30-19,00 EKOSIROVINA – MESNICA MEŠA

                 19,00-19,30 ZAMM m.c. – TRIJUMF FRUTTI FUNGHI

                 19,30-20,00 BIOS – SUŠA COMMERCE

                 20,00-20,30 GALAKTIKOSI – CAFFE GARDEN

                 20,30-21,00 ELLTEH CAFFE HARY – MNK SOFIĆ

                 21,00-21,30 MALI RAJ – DIVET ILIJAŠ

                 21,30-22,00 FK GRAČANICA – SLOBODA VRATNICA

                 22,00-22,30 ESTRADA I KENO – STARI GRAD SARAJEVO

ČETVRTAK: 25.decembar

                 16,00-16,30 QATARI – FK GRAČANICA

                 16,30-17,00 SARAJEVO OSIGURANJE GALAKTIKOSI – ESTRADA I KENO

                 17,00-17,30 EKOSIROVINA – NK MOŠTRE

                 17,30-18,00 TRIJUMF FRUTTI FUNGHI – MALI RAJ

                 18,00-18,30 SUŠA COMMERCE – SLOBODA VRATNICA

                 18,30-19,00 CAFFE GARDEN – STARI GRAD SARAJEVO

                 19,00-19,30 MESNICA MEŠA – MNK SOFIĆ

                 19,30-20,00 DIVET ILIJAŠ – ZAMM m.c.

                 20,00-20,30 BIOS – QATARI

                 20,30-21,00 GALAKTIKOSI – SARAJEVO OSIG. GALAKTIKOSI

                 21,00-21,30 ELLTEH CAFFE HARY – EKOSIROVINA

                 21,30-22,00 ŠF „NNO“ – MALI RAJ

                 22,00-22,30 NK MOŠTRE – MESNICA MEŠA

PETAK: 26.decembar

                16,00-16,30 SLOBODA VRATNICA  – BIOS

                16,30-17,00 STARI GRAD SARAJEVO – GALAKTIKOSI

                17,00-17,30 MESNICA MEŠA – ELLTEH CAFFE HARY

                17,30-18,00 ZAMM m.c – ŠF „NNO“

                18,00-18,30 TRIJUMF FRUTTI FUNGHI – DIVET ILIJAŠ

                18,30-19,00 QATARI – SUŠA COMMERCE

                19,00-19,30 FK GRAČANICA – BIOS

                19,30-20,00 SARAJEVO OSIG. GALAKTIKOSI – CAFFE GARDEN

                20,00-20,30 ESTRADA I KENO – GALAKTIKOSI

                20,30-21,00 MNK SOFIĆ – EKOSIROVINA

                21,00-21,30 NK MOŠTRE – ELLTEH CAFFE HARY

                21,30-22,00 MALI RAJ – ZAMM m.c.

                22,00-22,30 ŠF „NNO“ – TRIJUMF FRUTTI FUNGHI

 SUBOTA:  27.decembar

OSMINA FINALA:     16,00-16,30    16,30-17,00    17,00-17,30    17,30-18,00

                                        2A – 3B          2B – 3A          2C – 3D          2D – 3C

18,00 – REVIJALNA UTAKMICA

ČETVRTFINALE:  18,30-19,15                                         19,15-20:00      

                        PAR 1: 1C – POBJEDNIK 2A – 3B.    PAR 2:  1D – POBJEDNIK 2B – 3A

                              

                                 20:00-20,45                                         20,45-21,30

                       PAR 3: 1A – POBJEDNIK 2C – 3D     PAR 4: 1B – POBJEDNIK 2D – 3C

NEDJELJA: 28.decembar

16,30 – REVIJALNA UTAKMICA

POLUFINALE:  17,00 – 17,45                                     

                         POBJEDNIK PARA 2 – POBJEDNIK PARA 3

                            17,45 – 18,30

                         POBJEDNIK PARA 1 – POBJEDNIK PARA 4

18,30 – REVIJALNA UTAKMICA

UTAKMICA ZA 3.MJESTO: 19,00 – 19,30

FINALE:       19,30 – 20,15

nt1nt2nt3nt4nt5nt6nt7nt9nt10nt12nt13nt16nt17nt19nt20nt21nt24nt27nt28nt29nt30