Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Sedam medalja na međunarodnom turniru u Karlovcu

TK Bosna karlovacProteklog vikenda održan je međunarodni Taekwondo turnir „Karlovac Open 2014“, a nakome su nastupili i članovi najboljeg BiH kluba, TKD klub „Bosna“ Visoko. Niska sjajnih rezultata, medalja, pehara… nastavljena je i na ovom prestižnom međunarodnom turniru, a gdje su Bosnini takmičari briljirali i oduševili prepuno gledalište. Trener ekipe, majstor  taekwondoa, crni pojas- 4 dan Edin Kajević-Kaja, o novoj žetvi medalja ovog kluba, kaže:

-Naš klub nastupio je sa  sedam takmičara i svi oni osvojili su medalje. Zadovoljan sam nastupom na ovom izuzetno jakom turniru, a gdje su osvojene četiri zlatne, jedna srebrena i dvije bronzane medalje. Sigurno daje ovo briljantan rezultat i čestitam svim takmičarima na zasluženim medaljama. Ovo je još jedan dokaz zašto je naš klub najbolji u državi, a ovo će nam biti dodatni stimulans i motiv da nastavimo sa još  žešćim radom u budućem periodu treniranja i takmičenja.

Zlatne medalje osvojili su: Kerim Ahmedspahić, Mubina Klepo, Sajra Kajević, Adisa Mušinbegović.

Srebrenu medalju osvoio je: Elhan Kazaz.

Bronzane medalje osvojili su: Kadir Ramović i Almina Mušinbegović.

Naredni nastup Taekwondo kluba „Bosna“ je u Vogošći 01.06.2014. godine na međunarodnom prvenstvu Vogošća Open.