Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Adnan Džafić strijelac u pobjedi MAS Taborskog protiv Slavije iz Praga

adnan dzafic 1Adnan Džafić ponovo trese mreže u Češkoj. Ovoga puta na gostovanju kod favorizovane ekipe Slavije iz Praga ekipa MAS Taborsko za koju nastupa Džafić slavila je sa 0:2, a strijelac drugog pogotka za goste je bio nekadašnji igrač NK Bosna. Naime u Češkoj se igra nešto kao pripremna liga pred zvanični početak prvanstva, radi se o Tipsport Liga. I jedna i druga ekipa igrale su u kombinovanim sastavima, a ekipa MAS Taborskog je u drugom poluvremenu promijenila svih deset igrača, a nedugo zatim u 58.minuti Adnan Džafić pogađa za 0:2. Ovo je bila utakmica drugog kola Tipsport Lige, a naredno kolo se igra već uz srijedu. Treba istaći da se ekipa MAS Taborsko takmiči u Drugoj Češkoj ligi, dok je ekipa Slavije član elitnog razreda takmičenja.