Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Drugi dan takmičenja po grupama

 DSC0028 KopirajZavršen je i drugi takmičarski dan Malonogometnog novogodišnjeg turnira „Memorijal Midhat Ahić 2013“, a nakon dva dana utakmica još uvijek su sve opcije otvorene i trebat će sačekati i sutrašnji dan da bismo saznali ekipe koje prolaze dalje. Publika u KSC „Mladost“ Visoko je i danas u 13 utakmica vidjela mnogo dobrih akcija i ukupno 54 pogotka, uz jučerašnjih 55 pogodaka, do sada je na turniru postignuto ukupno 109 golova u 27 utakmica. Rezultati drugog dana takmičenja:

ČETVRTAK – 19. decembar BURCH UNIVERSITY 1 : 1 (10:11) FK GRAČANICA
  CAFFE CITY 2 : 3 CAFFE HARRY
  SEMKO-BIOS 2 : 0 MALI RAJ KISELJAK
  NK MOŠTRE 2 : 4 MNK GALAKTIKOSI
  CALP ZENICA 1 : 1 (4:3) PREVENT
  H.O. ŠIŠIJA 10 : 0 CAFFE SOUND
  STARI GRAD LUXOR 0 : 2 EKOSIROVINA
  FK SLOBODA VRATNICA 2 : 1 NK BOSNA
  SAS TEHNIC 4 : 1 BURCH UNIVERSITY
  SOFIĆ B.POLJE 0 : 2 CAFFE CITY
  DOKTORI ČAROBNJACI 3 : 4 SEMKO-BIOS
  MIKROKREDITI LIDER 0 : 6 MNK GALAKTIKOSI
  MALI RAJ KISELJAK 1 : 1 (4:3) STARI GRAD LUXOR

 

Tabele:

Grupa A

# Ekipa Igr. Pob. Ner. Izg. Bod
1 CALP ZENICA 3 2 1 0 7
2 FK GRAČANICA 3 1 1 1 4
3 SAS TEHNIC 2 1 0 1 3
4 BURCH UNIVERSITY 3 0 2 1 2
5 PREVENT 3 0 2 1 2

Grupa B

# Ekipa Igr. Pob. Ner. Izg. Bod
1 CAFFE HARRY 3 3 0 0 9
2 CAFFE CITY 3 2 0 1 6
3 H.O. ŠIŠIJA 3 1 1 1 4
4 SOFIĆ B.POLJE 2 0 1 1 1
5 CAFFE SOUND 3 0 0 3 0

Grupa C

# Ekipa Igr. Pob. Ner. Izg. Bod
1 SEMKO-BIOS 3 2 0 1 6
2 MALI RAJ KISELJAK 3 1 1 1 4
3 STARI GRAD LUXOR 3 1 1 1 4
4 DOKTORI ČAROBNJACI 2 1 0 1 3
5 EKOSIROVINA 3 1 0 2 3

Grupa D

# Ekipa Igr. Pob. Ner. Izg. Bod
1 MNK GALAKTIKOSI 3 3 0 0 9
2 FK SLOBODA VRATNICA 3 2 0 1 6
3 NK BOSNA 2 1 0 1 3
4 NK MOŠTRE 2 0 0 2 0
5 MIKROKREDITI LIDER 2 0 0 2 0

Sutra su na rasporedu utakmice:

PETAK – 20. decembar 20-12-2013 16:00 PREVENT – : – SAS TEHNIC
  20-12-2013 16:30 CAFFE SOUND – : – SOFIĆ B.POLJE
  20-12-2013 17:00 STARI GRAD LUXOR – : – DOKTORI ČAROBNJACI
  20-12-2013 17:30 NK BOSNA – : – MIKROKREDITI LIDER
  20-12-2013 18:00 NK MOŠTRE – : – FK SLOBODA VRATNICA
  20-12-2013 18:30 BURCH UNIVERSITY – : – CALP ZENICA
  20-12-2013 19:00 FK GRAČANICA – : – SAS TEHNIC
  20-12-2013 19:30 CAFFE CITY – : – H.O. ŠIŠIJA
  20-12-2013 20:00 CAFFE HARRY – : – SOFIĆ B.POLJE
  20-12-2013 20:30 EKOSIROVINA – : – SEMKO-BIOS
  20-12-2013 21:00 MALI RAJ KISELJAK – : – DOKTORI ČAROBNJACI
  20-12-2013 21:30 MNK GALAKTIKOSI – : – NK BOSNA
  20-12-2013 22:00 MIKROKREDITI LIDER – : – NK MOŠTRE

Slike sa turnira možete pogledati na našoj FACEBOOK STRANICI.