Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Poznate grupe, veliko finale u nedjelju 22. decembra

turnir 14Deseti po redu „Malonogometni novogodišnji turnir – Memorijal Midhat Ahić“ počinje u srijedu 18. decembra i trajat će kao i svake godine pet dana, a danas su izvučene grupe za turnir, a samim tim i poznati parovi grupne faze turnira. Kao nosioci grupa izvučene su ekipe SAS Tehnic, Sofić Buturović Polje, Doktori&Čarobnjaci i MNK Galaktikosi. Nakon izvlačenja i sastava grupa, vidljivo je i da će ovogodišnji turnir ponovo okupiti najveća malonogometna imena BiH koja će biti raspoređena u 4 grupe sa po 5 ekipa.

GRUPA „A“

  1. SAS TEHNIC
  2. CALP ZENICA
  3. PREVENT
  4. BURCH UNIVERSITY
  5. FK GRAČANICA

 GRUPA „B“

  1. SOFIĆ B.POLJE
  2. H.O. ŠIŠIJA
  3. CAFFE SOUND
  4. CAFFE CITY
  5. CAFFE HARRY

 GRUPA „C“

  1. DOKTORI ČAROBNJACI
  2. SEMKO-BIOS
  3. STARI GRAD LUXOR
  4. EKOSIROVINA
  5. MALI RAJ KISELJAK

 GRUPA „D“

  1. MNK GALAKTIKOSI
  2. NK BOSNA
  3. NK MOŠTRE
  4. FK SLOBODA VRATNICA
  5. MIKROKREDITI LIDER

RASPORED UTAKMICA GRUPNE FAZE:

SRIJEDA: 18.decembar

                 15,30-16,00 CALP ZENICA  – FK GRAČANICA

                 16,00-16,30 H.O ŠIŠIJA – CAFFE HARRY

                 16,30-17,00 EKOSIROVINA – MALI RAJ

                 17:00-17:30 SLOBODA VRATNICA – MIKROKREDITI LIDER

                 17:30-18,00 PREVENT – BURCH UNIVERSITY

                 18,00-18,30 CAFFE SOUND – CAFFE CITY

                 18,30-19,00 SEMKO-BIOS – STARI GRAD LUXOR

                 19,00-19,30 NK BOSNA – NK MOŠTRE

                 19,30-20,00 SAS TEHNIC – CALP ZENICA

                 20,00-20,30 SOFIĆ B.POLJE – H.O. ŠIŠIJA

                 20,30-21,00 DOKTORI ČAROBNJACI – EKOSIROVINA

                 21,00-21,30 GALAKTIKOSI – SLOBODA VRATNICA

                 21,30-22,00 FK GRAČANICA – PREVENT

                 22,00-22,30 CAFFE HARRY – CAFFE SOUND

ČETVRTAK: 19.decembar

                 16,00-16,30 BURCH UNIVERSITY – FK GRAČANICA

                 16,30-17,00 CAFFE CITY – CAFFE HARRY

                 17,00-17,30 SEMKO – BIOS – MALI RAJ

                 17,30-18,00 NK MOŠTRE – GALAKTIKOSI

                 18,00-18,30 CALP ZENICA – PREVENT

                 18,30-19,00 H.O. ŠIŠIJA – CAFFE SOUND

                 19,00-19,30 STARI GRAD LUXOR – EKOSIROVINA

                 19,30-20,00 SLOBODA VRATNICA – NK BOSNA

                 20,00-20,30 SAS TEHNIC – BURCH UNIVERSITY

                 20,30-21,00 SOFIĆ B.POLJE – CAFFE CITY

                 21,00-21,30 DOKTORI ČAROBNJACI – SEMKO-BIOS

                 21,30-22,00 MIKROKREDITI LIDER – GALAKTIKOSI

                 22,00-22,30 MALI RAJ – STARI GRAD LUXOR

PETAK: 20.decembar

                16,00-16,30 PREVENT  – SAS TEHNIC

                16,30-17,00 CAFFE SOUND – SOFIĆ B.POLJE

                17,00-17,30 STARI GRAD LUXOR – DOKTORI ČAROBNJACI

                17,30-18,00 NK BOSNA – MIKROKREDITI LIDER

                18,00-18,30 NK MOŠTRE – SLOBODA VRATNICA

                18,30-19,00 BURCH UNIVERSITY – CALP ZENICA

                19,00-19,30 FK GRAČANICA – SAS TEHNIC

                19,30-20,00 CAFFE CITY – H.O. ŠIŠIJA

                20,00-20,30 CAFFE HARRY – SOFIĆ B. POLJE

                20,30-21,00 EKOSIROVINA – SEMKO-BIOS

                21,00-21,30 MALI RAJ – DOKTORI ČAROBNJACI

                21,30-22,00 GALAKTIKOSI – NK BOSNA

                22,00-22,30 MIKROKREDITI LIDER – NK MOŠTRE

 SUBOTA:  21.decembar

OSMINA FINALA:     16,00-16,30    16,30-17,00    17,00-17,30    17,30-18,00

                                        2A – 3B          2B – 3A          2C – 3D          2D – 3C

18,00 – REVIJALNA UTAKMICA

ČETVRTFINALE:  18,30-19,15                                         19,15-20:00      

                        PAR 1: 1C – POBJEDNIK 2A – 3B.    PAR 2:  1D – POBJEDNIK 2B – 3A

                              

                                 20:00-20,45                                         20,45-21,30

                       PAR 3: 1A – POBJEDNIK 2C – 3D     PAR 4: 1B – POBJEDNIK 2D – 3C

NEDJELJA: 22.decembar

16,30 – REVIJALNA UTAKMICA

POLUFINALE:  17,00 – 17,45                                     

                         POBJEDNIK PARA 2 – POBJEDNIK PARA 3

                            17,45 – 18,30

                         POBJEDNIK PARA 1 – POBJEDNIK PARA 4

18,30 – REVIJALNA UTAKMICA

UTAKMICA ZA 3.MJESTO: 19,00 – 19,30

FINALE:       19,30 – 20,15

{joomplucat:1121 limit=17|columns=4}