Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Obavijest za popisivače

popisivaci visokoObavještavaju se kandidati koji su izabrani za popisivače na Javnom pozivu za izbor općinskih instruktora i popisivača na poslovima Popisa stanovništva, domaćinstava i stanova 2013. godine, da će se obuka za popisivače održati u periodu od 16.09.- 20.09.2013. od 09,00 do 17,00 sati, na 7 (sedam ) lokacija prema sljedećem rasporedu:

LOKACIJA I- ZGRADA OPĆINE VISOKO-VELIKA SALA

Instruktori:

  1. Olivera Đokić
  2. Aida Numanović
  3. Dženan Hodžić
  4. Ema Mihaljević

Popisivači:

  1. Alma Beganović
  2. Samija Hadžimejlić
  3. Ajda Porić
  4. Una Zelentrović
  5. Admira Mujić
  6. Amina Klepo
  7. Damir Husremović
  8. Adi Pašalić
  9. Una Mirković
  10. Oleg Simić
  11. Malik Sarać
  12. Ema Kazija
  13. Salem Burić
  14. Evelin Kadić
  15. Azra Bečarević
  16. Almina Pejdah
  17. Ervin Kadić
  18. Ilma Fejzić
  19. Rafaela Obučić
  20. Ilma Kapić
  21. Ivana Dusper
  22. Igor Katnić
  23. Ilma Nukić
  24. Boriša Popić
  25. Erna Okanović
  26. Emina Jašarević
  27. Andrea Mitrović
  28. Amina Alić
  29. Lejla Imamović
  30. Zijada Čivić
  31. Mirza Mulahasanović
  32. Amna Vrca
  33. Jasmina Kecan
  34. Advija Tokmo
  35. Minela Bešić
  36. Azra Mušinbegović
  37. Berina Smajlović

LOKACIJA II- PROSTORIJA GRADSKOG KINA VISOKO

Instruktori:

  1. Delila Novokmet-Halilović
  2. Maja Šćepanović
  3. Eldin Alimanović
  4. Seid Burić

Popisivači:

  1. Amina Kardaš
  2. Amina Tahirović
  3. Mirha Nazifović
  4. Nerma Džafić
  5. Salih Babić
  6. Pašana Halilović
  7. Lejla Karavdić
  8. Samira Hodžić
  9. Sabina Konjo
  10. Mahir Ahmetović
  11. Avdo Džafić
  12. Samra Rašidović
  13. Rusmir Hadžiomerović
  14. Belma Selmanović
  15. Aleksandra Ilić
  16. Sanela Čelik
  17. Sanida Deljkić
  18. Adrian Ilić
  19. Daniela Ilić
  20. Irhad Mimić
  21. Ahmed Ismić
  22. Emina Buhić
  23. Mirza Mimić
  24. Haris Mataradžija
  25. Emina Konjo
  26. Elma Velispahić
  27. Biserka Halilović
  28. Ervin Klepo
  29. Melika Hasanbegović
  30. Zineta Hasanbegović
  31. Eldina Penjo
  32. Almin Halač
  33. Belma Hajrić
  34. Aida Osmanović
  35. Ajla Neimarlija
  36. Emina Garib

LOKACIJA III-PROSTORIJE GIMNAZIJE VISOKO

Instruktori:

  1. Merima Begovac
  2. Ema Omanović
  3. Amina Ćuprija
  4. Vera Blagojević

Popisivači:

  1. Amra Alihodžić
  2. Nerma Balta
  3. Mirza Novokmet
  4. Elmir Halilović
  5. Amila Žiga
  6. Lejla Ismić
  7. Nijaz Fejzić
  8. Edna Efendira
  9. Fatima Omerović
  10. Sejdo Alimanović
  11. Ismet Kapetanović
  12. Ervin Mostić
  13. Šefko Žiga
  14. Alisa Halilović
  15. Ema Bečak
  16. Edna Špiljak
  17. Ivana Brozinić
  18. Adnan Pinjo
  19. Lejla Pašić
  20. Amila Obradović-Konjo
  21. Emir Drugović
  22. Armin Šehović
  23. Edna Dragunić
  24. Selma Trgo
  25. Alma Novokmet
  26. Elma Šehović
  27. Melina Opačin
  28. Amila Frljak
  29. Mirza Kriještarac
  30. Una Omanović
  31. Faruk Drugović
  32. Ajla Pinjo
  33. Melka Zubčević
  34. Amina Pinjić
  35. Harisa Bećar
  36. Mahira Rajkić

LOKACIJA IV-PROSTOR GALERIJE «LIKUM 76» VISOKO

Instruktori:

  1. Azra Husić
  2. Edina Muratović
  3. Melisa Alijagić
  4. Selim Jusić

Popisivači:

  1. Aida Čučuk
  2. Alma Garib
  3. Emira Alijagić
  4. Jasmin Šukrija
  5. Vedran Lalić
  6. Lucija Markotić
  7. Ena Markotić
  8. Selma Valjevac
  9. Kenan Huseljić
  10. Anesa Zahirović
  11. Berina Islamović
  12. Edna Mahalbašić
  13. Bekira Hasandić
  14. Dženan Muhamedagić
  15. Amna Fazlić
  16. Kenan Hasandić
  17. Senad Kadrić
  18. Šaćira Jašić
  19. Azra Trako
  20. Enes Trnčić
  21. Amila Muhamedagić
  22. Merima Rezaković
  23. Ilhana Lemeš
  24. Srđan Kisić
  25. Adisa Selimović
  26. Lejla Šahinović
  27. Seid Rezaković
  28. Medina Rizvanović
  29. Velida Jusić
  30. Mirha Lepić
  31. Igor Nikolić
  32. Omer Halilović
  33. Sead Zahirović
  34. Senad Omerović
  35. Dragana Ćulum
  36. Adnan Mimić

LOKACIJA V-PROSTORIJE MSŠ » HAZIM ŠABANOVIĆ» VISOKO-prostorija I

Insruktori:

  1. Ilma Vranac-Čakić
  2. Amina Duraković
  3. Ilhana Babić
  4. Nikolina Kobačić

Popisivači:

  1. Emina Limo
  2. Mensur Sušić
  3. Lejla Tahmaz
  4. Nina Šćepanović
  5. Jasmina Skopljak
  6. Anisa Hadžimejlić
  7. Meliha Džafić
  8. Lejla Sarač
  9. Medina Osmić
  10. Besko Brutus
  11. Goran Antović
  12. Dženita Perenda
  13. Sanela Ališanović- Begović
  14. Mubera Osmić
  15. Ema Kevrić
  16. Aiša Agić Barut
  17. Danica Starčević
  18. Amina Koljenović
  19. Mirza Mostić
  20. Armin Trklja
  21. Irma Zerdo
  22. Milenka Cvijanović
  23. Aida Ašlama
  24. Marko Cvijanović
  25. Aida Hajro
  26. Mahira Sarač
  27. Željka Sarač
  28. Ešrefa Hodžić
  29. Dženita Agić
  30. Amra Šabanović
  31. Meliha Ganić
  32. Jasmina Valjevac
  33. Muamera Kunić
  34. Adna Muslić
  35. Fahreta Handžić
  36. Emira Omanović

LOKACIJA VI-PROSTORIJE MSŠ » HAZIM ŠABANOVIĆ» VISOKO-prostorija II

Instruktori:

  1. Alma Elezović
  2. Dragana Koprivica
  3. Amina Smajlović
  4. Samra Imamović

Popisivači:

  1. Nermin Smajlović
  2. Aldin Huseljić
  3. Aida Dedić
  4. Mirnesa Alihodžić
  5. Amir Pelto
  6. Amar Halilović
  7. Amer Kahvedžič
  8. Nedžmina Džafić
  9. Samra Džafić
  10. Senahid Opčinović
  11. Alen Delić
  12. Mirha Burko
  13. Amra Hajro
  14. Mersad Ahmić
  15. Amela Ahmić
  16. Melina Hasić
  17. Selma Zerdo
  18. Ilma Džafić
  19. Amina Buza
  20. Emin Kadrić
  21. Melina Hindija
  22. Irhan Karavelić
  23. Dalila Avdibegović
  24. Behka Omerhodžić
  25. Lejla Ajanović
  26. Nijaz Softić
  27. Elma Fejzović
  28. Selma Kadrić
  29. Amer Hindija
  30. Mirsada Bulut Huseljić
  31. Anela Fazlić
  32. Ajla Valjevac
  33. Amina Ohran
  34. Alma Lepić
  35. Sumeja Genjac
  36. Aida Vračo

LOKACIJA VII- PROSTORIJE VATROGASNOG DOMA

Instruktori:

  1. Edna Ganić
  2. Admir Tukar
  3. Munevera Lelo
  1. Branislava Ferzanović

Popisivači:

  1. Amra Dlakić
  2. Nemanja Šljivić
  3. Sanela Ferhat
  4. Rasim Hadžiosmanović
  5. Enesa Ajanović
  6. Eldin Provalić
  7. Enver Fejzović
  8. Aida Begić
  9. Mirza Kunić
  10. Hava Vračo
  11. Emina Aščalić
  12. Meliha Ajdinović
  13. Anida Omanović
  14. Mujesira Dervić
  15. Meho Dragunić
  16. Amira Puščul
  17. Almir Hadžiosmanović
  18. Amela Rizvan
  19. Slaviša Pavlović
  20. Amila Husika
  21. Andrea Gudelj
  22. Amina Memić
  23. Berina Čehajić
  24. Muhamed Dervišbegović
  25. Amela Karišik
  26. Jasmina Čehajić
  27. Emina Mešanović
  28. Aldijana Puščul
  29. Tarik Agić
  30. Aida Avdagić
  31. Aldin Helja
  32. Lejla Kovačević
  33. Dženana Kečić-Kapo
  34. Alma Jaramaz
  35. Mustafa Drpljanin
  36. Berina Alibegović

NAPOMENA: Mole se kandidati da u ponedjeljak 16.09. dođu u 08,30 na navedene lokacije, radi podjele materijala.