Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Sinoć je juniorska rukometna reprezentacija BiH odigrala prijateljsku utakmicu protiv selekcije Srbije u sportskoj dvorani u Kaknju. Meč je bio vrlo zanimljiv i u prvom poluvremenu su naši rukometaši bili znatno bolji, te imali i po pet golova prednosti, da bi se na odmor otišlo sa rezultatom 12:9. U nastavku se Srbija vratila i na kraju je viđena dramatična završnica u kojoj je reprezentacija BiH imala sedmerac u posljednjoj sekundi koji nije iskorišten, pa je meč završio nerješeno 26:26. Inače, u juniorskoj selekciji BiH igraju i dvojica Visočana, Tarik Vranac i Enes Skopljak. Vranac je dobio puno veću minutažu i zabio je četiri gola, dok se Skopljak uz vrlo skromnu minutažu nije upisao u strijelce.

BOSNA I HERCEGOVINA U21: Čavar (6 odbrana), Novljanin (6 odbrana), Serdarević (8 odbrana, 1 sedmerac), Miličević 2, Janković 1, Građan 3, Skopljak, Ereš 2, Bubalo 1, Perić 3, Ajkunić 1, Memić 2, Halilković 1, Bubalo An.1, Vranac 4, Milas 2, Kasumović, Zulfić 4. Selektor: Zdenko Grbavac.

SRBIJA U21: Ristić, Orbović 1, Trivić 1, Vučićević 5, Marić, Matičić 3, Đekić 1, Arsenić, Ilić 4, Minić 1, Golubović 7, Perović 3, Todorović, Damnjanović. Selektor Dragičević Vladimir.

{joomplucat:888 limit=17|columns=4}