Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

FOTO: Turnir otvaraju FK Gračanica i Zanatlija Mesnica Ajdin

altVečeras je u KSC “Mladost“ obavljen i žrijeb za deveto izdanje Novogodišnjeg turnira u malom nogometu-Memorijal Midhat Ahić 2012. Učestvuje 20 ekipa koje su podjeljenje u četiri grupe, a turnir počinje u srijedu 19. decembra u 15.30 sati utakmicom FK Gračanica –Zanatlija Mesnica Ajdin, dok je finale na programu u nedjelju 23. decembra u 20.30 sati. Evo kako izgledaju grupe za ovogodišnji turnir i kompletna satnica:

 

 

 

GRUPA „A“

1. SOFIĆ B.POLJE

2. FK GRAČANICA

3. AM – COMPANY

4. CAFFE MISTIK ILIJAŠ

5. ZANATLIJA MESNICA AJDIN

GRUPA „B“

1. EKOSIROVINA

2. ŠPAR-MERC KISELJAK

3. NK MOŠTRE

4. BIOS

5. ŠF MOŠTRE FONDACIJA LIDER

GRUPA „C“

1. SAS TEHNIC

2. SEMKO MALI RAJ

3. NK KRALUPI

4. NK BOSNA

5. BURCH UNIVERSITY

GRUPA „D“

1. DOKTORI ČAROBNJACI

2. H.O ŠIŠIJA

3. PREVENT

4. SARAJEVO OSIGURANJE

5. SLOBODA VRATNICA

SRIJEDA:

15.30-16.00 FK GRAČANICA – ZANATLIJA MESNICA AJDIN

16.00-16.30 ŠPAR MERC – ŠF MOŠTRE FONDACIJA LIDER

16.30-17.00 NK BOSNA – BURCH UNIVERSITY

17.00-17.30 SARAJEVO OSIGURANJE – SLOBODA VRATNICA

17.30-18.00 AM-COMPANY – CAFFE MISTIK

18.00-18.30 NK MOŠTRE – BIOS

18.30-19.00 SEMKO MALI RAJ – NK KRALUPI

19.00-19.30 H.O ŠIŠIJA – PREVENT

19.30-20.00 SOFIĆ B.POLJE – FK GRAČANICA

20.00-20.30 EKOSIROVINA – ŠPAR-MERC

20.30-21.00 SAS TEHNIC – NK BOSNA

21.00-21.30 DOKTORI ČAROBNJACI – SARAJEVO OSIGURANJE

21.30-22.00 ZANATLIJA MESNICA AJDIN – AM-COMPANY

22.00-22.30 ŠF MOŠTRE FONDACIJA LIDER – NK MOŠTRE

ČETVRTAK:

16.00-16.30 CAFFE MISTIK – ZANATLIJA MESNICA AJDIN

16.30-17.00 BIOS – ŠF MOŠTRE FONDACIJA LIDER

17.00-17.30 SEMKO MALI RAJ – BURCH UNIVERSITY

17.30-18.00 PREVENT – DOKTORI ČAROBNJACI

18.00-18.30 FK GRAČANICA – AM-COMPANY

18.30-19.00 ŠPAR-MERC – NK MOŠTRE

19.00-19.30 NK KRALUPI – NK BOSNA

19.30-20.00 SARAJEVO OSIGURANJE – H.O ŠIŠIJA

20.00-20.30 SOFIĆ B.POLJE – CAFFE MISTIK

20.30-21.00 EKOSIROVINA – BIOS

21.00-21.30 SAS TEHNIC – SEMKO MALI RAJ

21.30-22.00 SLOBODA VRATNICA – DOKTORI ČAROBNJACI

22.00-22.30 BURCH UNIVERSITY – NK KRALUPI

PETAK:

16.00-16.30 AM-COMPANY – SOFIĆ B.POLJE

16.30-17.00 NK MOŠTRE – EKOSIROVINA

17.00-17.30 NK KRALUPI – SAS TEHNIC

17.30-18.00 H.O ŠIŠIJA – SLOBODA VRATNICA

18.00-18.30 PREVENT – SARAJEVO OSIGURANJE

18.30-19.00 CAFFE MISTIK – FK GRAČANICA

19.00-19.30 ZANATLIJA MESNICA AJDIN – SOFIĆ B.POLJE

19.30-20.00 BIOS – ŠPAR-MERC

20.00-20.30 ŠF MOŠTRE FONDACIJA LIDER – EKOSIROVINA

20.30-21.00 NK BOSNA – SEMKO MALI RAJ

21.00-21.30 BURCH UNIVERSITY – SAS TEHNIC

21.30-22.00 DOKTORI ČAROBNJACI – H.O ŠIŠIJA

22.00-22.30 SLOBODA VRATNICA – PREVENT

SUBOTA:

OSMINA FINALA: 16.00-16.30    16.30-17.00    17.00-17.30    17.30-18.00

                                    2A – 3B          2B – 3A          2C – 3D          2D – 3C

18,00 – REVIJALNA UTAKMICA

 

ČETVRTFINALE: 18.30-19.15                                         19.15-20.00

PAR 1: 1C – POBJEDNIK 2A – 3B.                            PAR 2:  1D – POBJEDNIK 2B – 3A

 

20.00-20.45                                         20.45-21.30

PAR 3: 1A – POBJEDNIK 2C – 3D     PAR 4: 1B – POBJEDNIK 2D – 3C

NEDJELJA:

17.30 – REVIJALNA UTAKMICA

POLUFINALE: 18.00 – 18.45

POBJEDNIK PARA 2 – POBJEDNIK PARA 3

18.45 – 19.30

POBJEDNIK PARA 1 – POBJEDNIK PARA 4

19.30 – REVIJALNA UTAKMICA

UTAKMICA ZA 3. MJESTO: 20.00 – 20.30

FINALE: 20.30 – 21.15

Kao i svake godine kompletan raspored, rezultate i tabele po grupama moći ćete pratiti na našoj stranici na linku: http://visoko.co.ba/novogodisnji-turnir

{joomplucat:782 limit=25|columns=4}