Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Cana strijelac, Adijevom Taborskom bod u gostima

altNekadašnji nogometaši visočke Bosne Denis Cana i Adnan Džafić bilježe dobre partije u okviru češke Divizije 2. Naime, u okviru redovnog 5. kola Denis Cana je odigrao, uobičajeno, svih devedeset minuta za Varnsdorf, a u subotu je na gostovanju kod HFK Olomouc-a, postigao gol u posljednjim minutama susreta za konačnih 3:2.

Adnan Džafić je svojim ulaskom u drugom poluvremenu dao značajan doprinos da njegov tim MAS Taborsko u Pragu kod Bohemiansa uzme bod odigravši 0:0 sa domaćinom. Inače, vodeći tim šapionata je Žižkov koji ima 16 bodova, Taborsko ima 7 bodova manje i nalazi se na solidnom 5. mjestu, dok je poziciju ispod Varnsdorf sa 8 osvojenih bodova.

altU narednom, 6. kolu, tim Adnana Džafića dočekuje Zlin, a ekipa Denisa Cane također je domaćin i to sastavu Karvine.