Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

FOTO: U Galeriji Kovo predstavljena nova oprema visočkih rukometaša

Danas je u prostorijama Galerije Kovo u Visokom i definitivno ozvaničena saradnja firme “Kovo komerc” i Rukometnog kluba “Bosna Prevent”. Već smo ranije pisali o tome kako je firma “Kovo komerc” odlučila visočkom rukometnom klubu pomoći u vidu nabavke kompletne sportske opreme u iznosu od 9.000 KM, koje će u ravnomjernom iznosu platiti pomenuta firma u saradnji sa svojim partnerom firmom „GMS“ Vitez i RK “Bosna Prevent“. U sklopu te opreme se nalaze dvije garniture dresova, trenerke, patike, torbe i lopte, tako da mladi tim Bosne Prevent sada zaista izgleda kao jedna ozbiljna i konkurentna ekipa. Prezentacija je obavljena u odjelu sportske opreme u Galeriji Kovo i prisutni su bili direktor Kovo komerca gospodin Zekerijah Kovo, v.d. predsjednika RK “Bosna Prevent“ gospodin Emir Fejzović, glasnogovornica Preventa, generalnog sponzora kluba, gospođa Aida Salkić, te svi prvotimci i stručni štab Bosne Prevent. Gospodin Fejzović je istakao zadovoljstvo postignutom saradnjom i pohvalio firmu „Kovo komerc“ kao jednu od onih koje se uvijek među prvima odazovu kada je u pitanju visočki sport, dok je gospodin Kovo između ostalog naglasio da mu je drago da može pomoći i smatra da je to i njegova moralna obaveza, s obzirom na djelatnost koju njegova firma obavlja i činjenicu da je Galerija Kovo jedini visočki tržni centar na našoj općini. Zato je i naša poruka da kada se sljedeći put odlučite za kupovinu i imate dilemu u koji tržni centar od tri velika koji egzistiraju na našoj općini da odete, obavezno imate na umu da je Galerija Kovo naša domaća i da je ona ta koja je uvijek spremna pomoći promociji svega visočkog, ne samo sporta, za razliku od druga dva koji svoj novac ulažu ko zna gdje.

{joomplucat:429 limit=5|columns=4}