“Uspješni za mlade”- Večer darivanja naziv je manifestacije koja je u kasnim poslijepodnevnim satima održana u Medresi “Osman ef. Redžović” u Čajangradu pored Visokog. Domaćin je bio reis-ul-ulema IZ u BiH Mustafa ef. Cerić, a voditelj Senad Hadžifejzović koji je u ime FACE TV-a prvi donirao 1000 KM za izgradnju sportskog centra kao krune objekata koji se grade u kompleksu Medrese. Specijalni gosti bili su Armin Muzaferija i Eldin Huseinbegović.
Prema riječima direktora Medrese Džemala Salihspahića, polaganje sedmog po redu kamena temeljca u ovom kompleksu zahtijeva puno rada i truda, ali i podrške ljudi koji imaju osjećaj za mlade i nove naraštaje koji će koristiti ovaj sportski centar.
Ukupna vrijednost projeketa je oko 2 miliona KM, a prema prvim informacijama donatori će prikupiti oko 100 000 KM za pripremne radove na ovom projektu.
{joomplucat:48 limit=16|columns=4}