Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Karate klub Visoko na Kupu “Sporta i ljubavi”

altU nedjelju, 20.2.2011. godine u Kaknju je održan 8.Tradicionalni karate kup Sporta i ljubavi, u organizaciji Karate kluba „Nara – Medica“. Učešće je uzelo 33 kluba iz Bosne i Hercegovine i Srbije s preko 560 takmičara . Na ovom takmičenju je učestvovao i naš klub sa 3 takmičara, a osvojene su 3 medalje (1 zlatna i  2 srebrene).

Medalje su osvojili:

Juniori (16-17. god):

Emir Hajduković 2. mjesto, kate;

Seniori:

Armin Hajduković 2. mjesto, kate i 1. mjesto, borbe – 68 kg;

Takmičenjem u Kaknju počela je nova karate sezona. Naš klub je uz mnogo poteškoća ipak otišao na ovo takmičenje, gdje su naši takmičari ostvarili odlične rezultate. Naš cilj u ovoj sezoni je da i dalje budemo u vrhu bh. karatea, i da naši takmičari osvajaju medalje za klub i reprezentaciju BiH. Nadamo se da ćemo u tome uspjeti.