Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

M.C. KARO: Sjećanje na 21.april 2004 godine

” 21. april 2004 godine je bio dan kada je Karo, kao i obično, obukao svoju rokersku opremu i sjeo na motor. Njegova posljednja vožnja bila je na putu prema Sarajevu. Tu se dogodio sudar jednog početka i jednog kraja!”
I evo.. 6.godina nakon tog kobnog datuma sjećamo se našeg dobrog prijatelja, motoriste i nadasve dobrog čovjeka. U njegovu čast je i osnovan naš klub, 20.maja 2004.godine, i simbolično nosi njegovo ime. U njegovu čast i ove godine pravimo obilježavanje godišnjice smrti s ciljem da se oda počast ovom visočkom velikanu i našem velikom bikeru. Okupljanje će se održati u nedjelju, 25.04.2010.godine, u 12:00 sati u caffe-u Karo i ovim putem pozivamo sve članove, prijatelje i simpatizere našeg kluba, M.C.KARO, ali i sve poštovaoce Senada Karalije KARE da na ovaj, simboličan, način odaju počast velikom čovjeku. Odlazak na mezar je predviđen u 13:00 sati. Očekujemo vas u velikom broju kako bi ovom čovjeku odali počast kakvu i zaslužuje.

Neka ti je vječni rahmet!
Vaš M.C.KARO!