Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Kompletan raspored utakmica “Novogodišnjeg malonogometnog turnira Visoko 2009”

Novogodišnji malonogometni turnir Visoko 2009 koji će se odigravati u periodu od 23.12 – 27.12.2009 godine ove godine nudi iznimno jake ekipe koje će zasigurno privući veliki broj ljubitelja malog nogometa u KSC”Mladost”. Ovogodišnji turnir igra se pod Generalnim pokroviteljstvom načelnika općine Visoko Muniba Alibegovića, Ponosni sponzor je VGT Osiguranje, a Zlatni sponzori Asfaltgradnja i Prevent. Turnir su sponzorski ove godine pomogli i “Industrija mesa Semić”, “Pak – Rampart”, “Kovo Komerc”, “Ekosirovina”, “Visoko – Gas”, “Sparkasse Bank dd”, “Postbank”, “IGM”. Donosimo spisak ekipa, grupe, parove i satnicu odigrvanja utakmica, kao i kompletan raspored odigravanja svih susreta:

GRUPA „A“

 

  1. RAMPART
  2. ŠF“MOŠTRE“
  3. EKOSIROVINA
  4. SEMIĆ VISOKO
  5. LASTA VISOKO

 

GRUPA „B“

 

  1. GALERIJA KOVO
  2. KLUB PREMIJER
  3. PANSION MIKI
  4. PREVENT
  5. GRAČANICA

 

GRUPA „C“

 

  1. VGT OSIGURANJE
  2. NK „ZANATLIJE“
  3. AB ŠPEDICIJA
  4. BIOS
  5. VIMES VISOKO

 

GRUPA „D“

 

  1. REPLICO
  2. EMERI SARAJEVO
  3. VIMAR
  4. B-KING & MILANO
  5. CAFFE MISTIK ILIJAŠ

 

SRIJEDA:

 

15:30 – 16:00 ŠF MOŠTRE – LASTA VISOKO

16:00 – 16:30 KLUB PREMIJER – GRAČANICA

16:30 – 17:00 BIOS – VIMES VISOKO

17:00 – 17:30 B-KING&MILANO – CAFFE MISTIK

17:30 – 18:00 EKOSIROVINA – SEMIĆ VISOKO

18:00 – 18:30 PANSION MIKI – PREVENT

18:30 – 19:00 NK“ZANATLIJE“ – AB ŠPEDICIJA

19:00 – 19:30 EMERI – VIMAR

19:30 – 20:00 RAMPART – ŠF MOŠTRE

20:00 – 20:30 GALERIJA KOVO – KLUB PREMIJER

20:30 – 21:00 VGT OSIGURANJE – BIOS

21:00 – 21:30 REPLICO – B-KING&MILANO

21:30 – 22:00 LASTA VISOKO – EKOSIROVINA

22:00 – 22:30 GRAČANICA – PANSION MIKI

 

 

 

ČETVRTAK:

 

16:00 –  16:30  SEMIĆ VISOKO – LASTA

16:30 – 17:00  PREVENT – GRAČANICA

17:00 – 17:30  NK“ZANATLIJE“ – VIMES

17:30 – 18:00  VIMAR – REPLICO

18:00 – 18:30  ŠF MOŠTRE – EKOSIROVINA

18:30 – 19:00  KLUB PREMIJER – PANSION MIKI

19:00 – 19:30  AB ŠPEDICIJA – BIOS

19:30 – 20:00  B-KING&MILANO – EMERI

20:00 – 20:30  RAMPART – SEMIĆ VISOKO

20:30 – 21:00  GALERIJA KOVO – PREVENT

21:00 – 21:30  VGT OSIGURANJE – NK“ZANATLIJE“

21:30 – 22:00  CAFFE MISTIK – REPLICO

22:00 – 22:30  VIMES VISOKO – AB ŠPEDICIJA

 

PETAK:

 

16:00 –  16:30  EKOSIROVINA – RAMPART

16:30 – 17:00   PANSION MIKI – GALERIJA KOVO

17:00 – 17:30   AB ŠPEDICIJA – VGT OSIGURANJE

17:30 – 18:00   EMERI – CAFFE MISTIK

18:00 – 18:30   VIMAR – B-KING&MILANO

18:30 – 19:00   SEMIĆ VISOKO – ŠF MOŠTRE

19:00 – 19:30   LASTA – RAMPART

19:30 – 20:00   PREVENT – KLUB PREMIJER

20:00 – 20:30   GRAČANICA – GALERIJA KOVO

20:30 – 21:00   BIOS – NK“ZANATLIJE“

21:00 – 21:30   VIMES VISOKO – VGT OSIGURANJE

21:30 – 22:00   REPLICO – EMERI

22:00 – 22:30  CAFFE MISTIK – VIMAR

 

SUBOTA:

 

OSMINA FINALA: 16:00 – 16:30   16:30 – 17:00   17:00 – 17:30   17:30 – 18:00

                                       2A – 3B            2B – 3A           2C – 3D            2D – 3C

 

ČETVRTFINALE:  18:15 – 19:00                                   19:00 – 19:45

                      PAR 1: 1C – POBJEDNIK 2A – 3B           PAR 2: 1D – POBJEDNIK 2B – 3A

 

                                 19:45 – 20:30                                    20:30 – 21:15

                      PAR 3: 1A – POBJEDNIK 2C – 3D           PAR 4: 1B – POBJEDNIK 2D – 3C

 

 

 

 

 

 

 

 

NEDJELJA:

 

POLUFINALE:  16:00 – 16:45

                       POBJEDNIK PARA 1 – POBJEDNIK PARA 4

 

                            16:45 – 17:30

                       POBJEDNIK PARA 2 – POBJEDNIK PARA 3

 

REVIJALNA UTAKMICA: 17:30 – 18:15

 

UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO: 18:15 – 19:00

 

FINALE: 19:00 – 19:45