Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Prva liga FBiH – 20. kolo Rudar – Bosna 1:1

Nogometaši visočke Bosne nisu uspjeli “uzvratiti” Rudaru za poraz na domaæem terenu u jesenjem dijelu prvenstva. Susret u Kaknju završen je rezultatom 1:1, a pogodak za Bosnu djelo je Adnana Džafiæa iz 25. minute. Domaæinima je bod donio Gafuroviæ u 55. minuti, a Bosna je u ovom susretu bila puno bliža bodovima od domaæih, ali uz nekoliko loših presuda današnjih sudija, te uz malo sreæe, ipak danas s bodom mogu biti zadovoljni i jedni i drugi.

S ovim bodom Bosna je ostala na odličnom treæem mjestu i na svu sreæu neæe biti borbe za opstanak kao u prethodnim sezonama, ali vremena za proslavu ovog vrijednog boda nema, jer veæ u narednom kolu u Visokom se igra derbi,  a Bosna je domaæin trenutno ubjedljivo prvom Olimpiku.