Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Rukomet: Bosna Prevent – Izviðaè 33:32 (19:15)

Rukometaši visoèke Bosne Prevent savladali su veèeras u KSC Mladost ekipu Izviðaèa iz Ljubuškog rezultatom 33:32 (19:15) .

Rukometaši Bosna Preventa cijelim tokom utakmice imali su prednost koja je u prvom poluvremenu iznosila najviše 4 gola prednosti u korist Bosne, da bi prvo poluvrijeme završilo rezultatom 19:15.

Drugo poluvrijeme rukometaši iz Visokog otvorili su uz veliku nervozu, pa prvi pogodak Bosna Prevent postiže tek u 6. minuti, nakon toga ekipa Izviðaèa je u nekoliko navrata uspjela i da povede protiv ekipe Bosne, dok je odbrana Bosne djelovala nemoæno.

Zadnje dvije minute desile su se upitne odluke sudija, a Bosna do kraja meèa ostaje sa dva iskljuèena igraèa, a tada na scenu stupa Tatar koji brani èisti zicer minutu prije kraja kod +2 za Bosnu.

Na kraju ipak zaslužena pobjeda Bosna Preventa za sigurniji nastavak sezone u kojoj Bosni ostaje do kraja neizvjesna borba za opstanak.