Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Grupe, parovi i satnica Novogodišnjeg malonogometnog turnira


 

 

GRUPA „A“
  1. RAMPART

  2. SARAJEVO OSIGURANJE

  3. Š.F NERZZ BEŠLAGIÆ

  4. PREVENT CUTTING

  5. CAFFE MISTIK

 

 

GRUPA „B“

     1.   NK BOSNA

     2.   ASFALTGRADNJA

     3.   B.P COOL

     4.   GALERIJA KOVO

     5.   ALMY ZENICA

 

GRUPA „C“
  1. FK GRAČANICA

  2. KLUB PREMIJER

  3. MIKROKREDITI LIDER

  4. JUNIORI NK BOSNA

  5. PANSION LA PAM

 
GRUPA „D“
  1. MNK ORLIÆ

  2. BE-HARM

  3. EKOSIROVINA

  4. VIMES

  5. VGT OSIGURANJE

 

 

 

 

SRIJEDA:

 

15:30-16:00 SARAJEVO OSIGURANJE – CAFFE MISTIK

16:00-16:30 ASFALTGRADNJA – ALMY ZENICA

16:30-17:00 JUNIORI NK BOSNA – PANSION LA PAM

17:00-17:30 VIMES – VGT OSIGURANJE

17:30-18:00 Š.F NERZZ BEŠLAGIÆ – PREVENT CUTTING

18:00-18:30 B.P COOL – GALERIJA KOVO

18:30-19:00 KLUB PREMIJER – MIKROKREDITI LIDER

19:00-19:30 BE-HARM – EKOSIROVINA

19:30-20:00 RAMPART – SARAJEVO OSIGURANJE

20:00-20:30 NK BOSNA – ASFALTGRADNJA

20:30-21:00 FK GRAČANICA – JUNIORI NK BOSNA

21:00-21:30 MNK ORLIÆ – VIMES

21:30-22:00 CAFFE MISTIK – Š.F NERZZ BEŠLAGIÆ

22:00-22:30 ALMY ZENICA – B.P COOL

 

 

ČETVRTAK:

 

16:00-16:30 PREVENT CUTTING – CAFFE MISTIK

16:30-17:00 GALERIJA KOVO – ALMY ZENICA

17:00-17:30 KLUB PREMIJER – PANSION LA PAM

17:30-18:00 EKOSIROVINA – MNK ORLIÆ

18:00-18:30 SARAJEVO OSIGURANJE – Š.F NERZZ BEŠLAGIÆ

18:30-19:00 ASFALTGRADNJA – B.P COOL

19:00-19:30 MIKROKREDITI LIDER – JUNIORI NK BOSNA

19:30-20:00 VIMES – BE-HARM

20:00-20:30 RAMPART –PREVENT CUTTING

20:30-21:00 NK BOSNA – GALERIJA KOVO

21:00-21:30 FK GRAČANICA – KLUB PREMIJER

21:30-22:00 VGT OSIGURANJE – MNK ORLIÆ

22:00-22:30 PANSION LA PAM – MIKROKREDITI LIDER

 

 

PETAK:

 

16:00-16:30 Š.F NERZZ BEŠLAGIÆ – RAMPART

16:30-17:00 B.P COOL – NK BOSNA

17:00-17:30 MIKROKREDITI LIDER – FK GRAČANICA

17:30-18:00 BE-HARM – VGT OSIGURANJE

18:00-18:30 EKOSIROVINA – VIMES

18:30-19:00 PREVENT CUTTING – SARAJEVO OSIGURANJE

19:00-19:30 CAFFE MISTIK – RAMPART

19:30-20:00 GALERIJA KOVO – ASFALTGRADNJA

20:00-20:30 ALMY ZENICA – NK BOSNA

20:30-21:00 JUNIORI NK BOSNA – KLUB PREMIJER

21:00-21:30 PANSION LA PAM – FK GRAČANICA

21:30-22:00 MNK ORLIÆ – BE-HARM

22:00-22:30 VGT OSIGURANJE – EKOSIROVINA