Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Nogometaši Bosne osvojili bod u Semizovcu

Po teškom terenu potpoljenom vodom nogometaši visočke Bosne danas su u okviru Prve lige FBiH uspjeli doći do jako vrijednog boda na teškom gostovanju ekipi Ozrena u Semizovcu.

U prvom poluvremenu obje ekipe nisu stvarale šanse, već se uglavnom igralo na sredini terena,a  domaći su bili sretniji i spretniji i uspjeli prvo poluvrijeme riješiti u svoju korist rezultatom 1:0.

U drugo poluvrijeme nogometaši Bosne ulaze sa ciljem da dođu do barem jednog gola, a to se isplatilo nakon petnaestak minuta igre kada Bosna dolazi do pogotka vrijednog jednog boda, a strijelac za Bosnu je bio Kamberović.

Nakon ovog boda nogometaši Bosne ostaju u samom vrhu tabele Prve lige FBiH, a priliku za dalji napredak na tabeli imat će već iduće sedmice na domaćem terenu.