Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Rukomet: Bosna(V) – Bosna LO 31:35 (15:18)

KSC“Mladost“. Gledalaca: 1.000. Sudije: Saša Sarajlić (Tuzla) i Nermin Šaković (Gračanica). Delegat: Esad Hurić (Goražde). Sedmerci: Bosna(V) 10(8), Bosna LO 2(2). Isključenja: Bosna(V) 8 min, Bosna LO 14 min.

BOSNA: Tatar (9 odbrana), Mimić 2, Maslo, Zečević, Hasagić, Limo, Čakić 6(1), Halilbegović 8, Mušinbegović, Šahinović, Begagić, Selimović, Mustafić 13(7), Šapčanin. Trener: Halid Demirović.

BOSNA LO: Grahovac (17 odbrana, 2 sedmerca), Martinović 5, Čačić, Pucelj, Stevanović 3, Kratović 4, Stojanović 3, Toromanović 8(2), Efendić, Omerčević 1, Jonovski 5, Divković 2, Ašanin, Jahić 4. Trener: Gregor Cvijič.

Visočka Bosna je u ovom susretu nastupila bez čak sedam rukometaša i bilo je jasno da u takvom odnosu snaga teško može do pozitivnog rezultata. Kada je sredinom prvog poluvremena gostujući sastav poveo sa osam golova prednosti (6:14), činilo se da se visočkoj Bosni sprema prava katastrofa, ali se onda uz pomoć publike Bosna budi i uspjeva doći na samo gol zaostatka (15:16), međutim snage za potpuni preokret u drugom poluvremenu nije bilo i gosti su zasluženo slavili. Ovim porazom i pobjedom Sloge u Zavidovićima, Bosna će izlazak u Evropu morati tražiti pobjedom ili remijem u posljednjem kolu u srijedu u Ljubuškom