Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Ubjedljiva pobjeda nogometaša Bosne

Kao što se i očekivalo nogometaši Bosne nisu imali većih problema protiv otpisanog Brotnja. Već sama postava na terenu sa tri napadača dala je naslutiti da ćemo vidjeti dosta golova, a tako je i bilo. Već u 6.minuti sa lijeve strane ubacuje Memić, a Lelo glavom pogađa za 1:0. U 16.minuti je 2:0 nakon što je golman gostiju Ðida ispustio jednu loptu, a najprisebniji bio Lelo. 3:0 je u 30.minuti. Najbolji pojedinac utakmice Elvis Lelo prolazi po desnoj strani ubacuje u sredinu do Čakića koji pogađa mređu nemoćnog Ðide. U 71.minuti smo vidjeli i najljepši pogodak na utakmici kada Šeta majstorski “potkopava” loptu i vara gostujućeg golmana za 4:0. Počasni pogodak Brotnjo postiže u 75.minuti preko Gagre za konačnih 4:1. Tako je Bosna došla do važna tri boda, ali se borba za opstanak nastavlja. Već u subotu u Visokom gostuje ekipa Troglava.