Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Poraz rukometaša Bosne u Banjoj Luci

Rukometaši Bosne doživjeli su poraz u okviru 20.kola Premijer lige u Boriku od banjalučkog Borca. Bosna je veoma loše otvorila utakmicu, pa je Borac odmah na startu ima pet golova prednosti, a u 15.minuti je bilo 9:4 za Borac. Do kraja poluvremena se Bosna budi i polako dostiže prednost domaćina, pa je na odmoru 15:14. U drugom poluvremenu poptuno ravnopravna igra u kojoj je Borac stalno bio u prednosti, ali ne većoj od tri gola razlike. Na kraju 29:27 za Borac i može se reći očekivan poraz Bosne, s obzirom na trenutno stanje u klubu i činjenicu da je Bosna bila oslabljena. Najefikasniji je bio Čakić koji je opet igrao uglavnom na lijevom vanjskom sa 10(6) golova, a odličan je bio i golman Tatar sa 18 odbrana. U subotu Bosna u Visokom dočekuje sarajevsku Bosnu!